Rreth KEIT®

<< Kthehu pasTė nderuar miq,
pėr herė tė parė nė Shqipėri prezantojmė njė ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin e tij nė fushėn e kirurgjisė estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekėsisė estetike. Nė qendėr tė vėmendjes tonė ėshtė, si gjithmonė, trupi, bukuria dhe aspekti fizik i ēdo personi, nė harmoni me atė qė natyra na ka dhuruar. Kur shikojmė njeriun e sotėm, ndalemi shpesh vetėm tek veshja dhe jo tek personaliteti i tij. Ne preferojmė, kemi zgjedhur, tė vėshtrojmė ēdo individ dhe t’i dedikohemi pėrsosjes sė bukurisė sė tij duke respektuar personalitetin, dėshirat dhe aspiratat e secilit. KEIT® ka pėr zemėr jo vetėm pėrmirėsimin dhe perfeksionimin e detajeve, por mbi tė gjitha, harmoninė e trupit tė njeriut nė tėrėsi. Zbukurojmė trupin, pėr t’i dhuruar akoma mė tepėr lumturi shpirtit, ky ėshtė qėllimi ynė, objektivi kryesor i KEIT®. Pėr kėtė arsye, jemi kujdesur tė vėmė nė dispozicionin TUAJ, specialistė me pėrvojė dhjetėra vjeēare tė dėshmuar, kompetencė aktuale dhe shije estetike, tė cilėt me humanizmin, seriozitetin dhe profesionalitetin e tyre, garantojnė rezultate optimale pėr ēdo ndėrhyrje kirurgjikale dhe trajtim mjekėsor estetik.
KEIT® – NE PĖRKĖDHELIM ĖNDRRAT TUAJA!


Dr. Shk. Skerdilajd FARIA
Drejtor i Pėrgjithshėm