Organet gjenitale

Edhe nė vendet perėndimore, nė tė cilat mbizotėron njė mentalitet mė i hapur dhe “i avancuar”, problemet e ndryshme qoftė mjekėsore e qoftė estetike, qė prekin organet gjenitale, shpesh diskutohen me vėshtirėsi me mjekun gjinekolog apo edhe me kirurgun estetik. Kjo pėr faktin se bėhet fjalė pėr pjesėt me intime tė trupit tė njeriut, pėr tė cilat duhet ruajtur njė konfidencialitet dhe privacy tejet e veēantė. E sidoqoftė, pesha psikologjike e njė difekti nė zonat intime tė trupit, qė shumė femra fshehin, shpesh pėrbėn njė arsye tė komplikimeve tė raporteve me partnerin, duke dėmtuar kėshtu edhe qetėsinė dhe harmoninė e ēiftit. Nganjėherė, “difektet estetike” tė kėtyre zonave intime, bėhen shkas i njė vuajtje tė thellė shpirtėrore, e cila ēon tė refuzimin dhe shmangien e raporteve seksuale apo edhe izolimin e femrės nga shoqėria.

Lind pyetja: A mund tė quhet difekt njė formė e caktuar e organeve gjenitale? Anatomia e trupit femėror ėshtė shumė e larmishme dhe ndryshimi i formave dhe pėrmasave tė ēdo pjese tė tij, pėrfshirė kėtu edhe organet gjenitale, nuk bėn tė mundur klasifikimin apo standardizimin e kufijve estetikė nė mėnyrė tė prerė dhe tė qartė. Duhet patur parasysh qė, pėrveē “difekteve estetike” tė lindura, faktorė tė tjerė si shtatzėnitė, ndryshimi i peshės trupore dhe kalimi i viteve sjellin si rrjedhojė edhe ndryshimin e formave dhe dimensioneve tė zonave intime. Sot, kėto probleme estetike mund tė zgjidhen me anė tė proēedurave kirurgjikale, tė cilat kanė si qėllim jo vetėm pėrmirėsimin e pėrgjithshėm tė aspektit tė organeve gjenitale femėrore, por edhe shtimin e kėnaqėsisė fizike gjatė marrėdhėnieve intime me partnerin. Kirurgėt estetikė KEIT® ju kėshillojnė rimodelimin e organeve gjenitale kur kanė deformime tė ndryshme apo nuk kanė aspektin e dėshiruar.


Pėrse Ju duhet tė zgjidhni KEIT®:
  • Tarifa KONKURRUESE, pagesa me kėste, INTERESI 0%.
  • Kirurgė estetikė italianė me pėrvojė dhjetėra vjeēare dhe kompetencė tė lartė profesionale.
  • Operacionet i kryejmė nė klinika private me standarte tė larta nė Shqipėri.
  • Respektim maksimal i KONFIDENCIALITETIT dhe PRIVACY tė ēdo personi. Eventualisht, ofrojmė mundėsinė e operacioneve edhe nė klinika prestigjoze nė Romė.
  • Ēdo person do tė kurohet rregullisht pas operacionit deri nė shėrimin dhe rekuperimin e tij tė plotė.
  • Staf anesteziologjik i specializuar nė Itali qė garanton mbarėvajtjen optimale tė operacionit.
  • Garanci e plotė mbi pastėrtinė, sterilitetin, pėrqindjen shumė tė vogėl tė komplikimeve.
  • Pajisje MODERNE, materiale tė cilėsisė shumė tė lartė, tė markave mė prestigjoze ndėrkombėtare.
  • Trajtime estetike me rezultate optimale sipas standardeve mė tė larta europiane.
  • ĒERTIFIKATE GARANCIE EKSKLUZIVE KEIT®

"KEIT® ofron mundėsinė e pagesave me kėste me INTERES 0% vitin e parė
  dhe kushte shumė tė favorshme vitet nė vazhdim, pa SHPENZIME EKSTRA PER JU."