Konsulta

<< Kthehu pasPara se tė kryeni operacionin e liposkulpturės, rezultati kirurgjikal programohet me kujdes sipas karakteristikave tuaja si mosha, stili i jetesės dhe i tė ushqyerit, format e barkut, vitheve, kofshėve, gjunjėve, krahėve etj. Studiohen me kujdes cilėsia dhe elasticiteti i lėkurės, sasia e dhjamit tė depozituar, proporcionet e formave natyrale tė trupit, dhe merren nė konsideratė, sigurisht edhe dėshirat dhe motivet tuaja.
Gjatė konsultės sė parė, kirurgu i KEIT® do t’ju ilustrojė nė veēanti obiektivat dhe rezultatet estetike qė ėshtė e mundur tė arrihen. Nė bazė tė eksperiencės dhjetėra vjeēare tė specialistėve tė KEIT® dhe zbulimeve mė tė fundit shkencore nė fushėn e kirurgjisė estetike, do t’ju parashtrohet trajtimi optimal qė mund tė kryhet nė rastin tuaj specifik, duke garantuar maksimumin e rezultatit tė mundshėm. Po ashtu, stafi ynė do tė vlerėsojė edhe gjendjen tuaj shėndetėsore, pėr tė pėrjashtuar sėmundje tė ndryshme apo edhe probleme tė koagulimit (mpiksjes) sė gjakut dhe tė cikatrizimit tė lėkurės, tė cilat mund tė influencojnė rezultatet finale. Duhet tė kryeni paraprakisht edhe disa egzaminime si njė vizitė kardiologjike, njė radiografi tė mushkėrive si dhe disa analiza standard tė gjakut dhe urinės. Pasi tė keni pėrmbledhur tė gjitha pėrgjigjet e kėtyre egzaminimeve, ėshtė radha e njė konsulte me anestezistin e stafit tonė, pėr tė vendosur mbi gjendjen e pėrgjithshme shėndetėsore dhe oportunitetin e kryerjes sė ndėrhyrjes kirurgjikale nė fjalė. Sugjerojmė qė tė mos paraqiteni para kirurgut te stafit tonė me kėrkesa tė pa bazuara, por tė kryeni njė bashkėbisedim tė hapur dhe informues.
Me progresin dhe teknologjitė e reja, ka gjithmonė disa zgjidhje pėr ēdo problem estetik. Pas dėgjimit tė dėshirave tuaja, kirurgėt estetikė tė KEIT® do t’ju kėshillojnė zgjidhjen e drejtė pėr tė arritur rezultatet qė ju dėshironi. Qėllimi pėrfundimtar ėshtė realizimi i njė TRUPI TĖ RI, harmonik dhe nė proporcion tė pėrgjithshėm. Tė zbukurosh aspektin e personit ėshtė, nė fakt, mjeshtėri dhe talent. Specialistėt e KEIT® do tė studiojnė me kujdes trupin, dėshirat dhe aspiratat tuaja, sepse NE JEMI SKULPTORĖT E TRUPIT TUAJ.


Pėrse Ju duhet tė zgjidhni KEIT®:
  • Tarifa KONKURRUESE, pagesa me kėste, INTERESI 0%.
  • Kirurgė estetikė italianė me pėrvojė dhjetėra vjeēare dhe kompetencė tė lartė profesionale.
  • Operacionet i kryejmė nė klinika private me standarte tė larta nė Shqipėri.
  • Respektim maksimal i KONFIDENCIALITETIT dhe PRIVACY tė ēdo personi. Eventualisht, ofrojmė mundėsinė e operacioneve edhe nė klinika prestigjoze nė Romė.
  • Ēdo person do tė kurohet rregullisht pas operacionit deri nė shėrimin dhe rekuperimin e tij tė plotė.
  • Staf anesteziologjik i specializuar nė Itali qė garanton mbarėvajtjen optimale tė operacionit.
  • Garanci e plotė mbi pastėrtinė, sterilitetin, pėrqindjen shumė tė vogėl tė komplikimeve.
  • Pajisje MODERNE, materiale tė cilėsisė shumė tė lartė, tė markave mė prestigjoze ndėrkombėtare.
  • Trajtime estetike me rezultate optimale sipas standardeve mė tė larta europiane.
  • ĒERTIFIKATE GARANCIE EKSKLUZIVE KEIT®

"KEIT® ofron mundėsinė e pagesave me kėste me INTERES 0% vitin e parė
  dhe kushte shumė tė favorshme vitet nė vazhdim, pa SHPENZIME EKSTRA PER JU."