Kredia Bankare, KEIT® - UnionBank

Njė fytyrė e kėndshme, njė trup harmonik, i bukur, tėrheqės qė ju projekton nė qendėr tė vėmendjes dhe ambientit qė ju rrethon?! Kėnaqėsia shpirtėrore qė aspekti ynė fizik na dhuron, nuk mund tė mbetet vetėm njė dėshirė e ndrydhur, njė ėndėrr e mbyllur nė sirtar por, ndonjėherė mundėsitė financiare aktuale nuk na lejojnė realizimin e dėshirave tona. Impenjimi ynė ėshtė qė ju tė shijoni dhe pėrjetoni sa mė shpejt realitetin e bukur, rezultatet mahnitėse tė trajtimeve estetike. Njė ndėrhyrje kirurgjikale, e realizuar nga stafi i specialistėve tė KEIT®, do t’ju pėrmirėsojė nė maksimum jo vetėm pamjen fizike, por do t’ju dhurojė edhe lumturi dhe harmoni nė jetėn tuaj. Pėrse tė mos pėrfitoni qė menjėherė atė qė keni dėshiruar prej kohėsh?


Marrėveshja e lidhur midis KEIT® dhe Union Bank bėn plotėsisht tė mundur tė arrini qė SOT bukurinė e ėndėrruar!


  • INTERESI 0% pėr vitin e parė, KEIT® e paguan paraprakisht pėr JU.
  • INTERESI VETĖM 7% (bruto) pėr vitet nė vazhdim.
  • Mjafton vetėm RROGA ose tė ARDHURAT E BIZNESIT, PA KOLATERAL, PA HIPOTEKIM TE PASURISE.
  • Kredi deri nė 100% tė vleftės totale tė operacionit.
  • Kohėzgjatja e kredisė nga 6 deri 48 muaj, duke dhėne edhe mundėsinė e mbylljes sė saj para afatit.
  • Mund tė zgjidhni SHUMĖN qė dėshėroni dhe KĖSTIN mė tė pėrshtatshėm pėr JU.
  • Interesi total qė do tė paguani gjithsej SHUMĖ I VOGĖL.
  • Akreditim i MENJĖHERSHĖM i KREDISĖ, brėnda 24 orėve nga aplikimi, PA ASNJĖ SHPENZIM EKSTRA PĖR JU.

Llogarite

    

Pėr mė tepėr, mund tė informoheni pranė:
Union Bank, Agjensia Tirana e Re,
Rr. “Irfan Tomini”, P. 8/1
(ish stacioni i fundit i Tiranės sė Re), Tiranė
tel: +355(0) 4 22 36 080
fax: +355(0) 4 22 53 007
website: www.unionbank.al