Shikoni tė gjitha opinionet


F. L., rimodelim i hundės
F. L., rimodelim i hundės

Kam mbetur shumë i kënaqur nga stafi i klinikës “KEIT”, përveç se shumë të saktë në punën e tyre më dhanë dhe atë që shumë dëshiroja: cilësinë. Falenderoj shumë doktor Skerdin dhe doktorët italianë.
Faleminderit për gjithçka
F. L.