Shikoni tė gjitha opinionet


E. P., rimodelim i hundės
E. P., rimodelim i hundės

Falenderoj stafin e KEIT për kujdesin dhe rezultatin që arritën me mua. Ishte një eksperiencë e veçantë dhe e bukur. Falenderoj shumë dr. Skerdin dhe gjithë të tjerët që bënë të mundur ëndrrën time.
Me respekt
E. P.