Ju qė preferuat KEIT®


Tė nderuar miq,
po Ju paraqesim kėtu opinionet e lira tė disa prej personave qė kanė zgjedhur KEIT® pėr pėrmirėsimin e aspektit fizik. Janė ato mendime dhe emocione qė, siē janė shprehur nė librin tonė tė pėrshtypjeve, i kemi prezantuar nė kėtė kapitull tė website tonė. Duke respektuar PRIVACY dhe KONFIDENCIALITETIN, vetėm kandidatėt e serialit nė Top Channel mbi kirurgjinė estetike, e kanė tė zbuluar dhe publik identitetin e tyre. Pėr tė gjithė personat e tjerė, kemi preferuar tė mbulojmė fytyrat dhe tė shkruajmė vetėm inizialet. Edhe njė herė, stafi ynė falenderon tė gjithė ata qė kanė mbėshtetur besimin e tyre nė profesionalitetin e KEIT®. Ne pėrkėdhelim ėndrrat Tuaja!