Serialet nė Top Channel


Tė nderuar miq,
pėr herė tė parė nė Shqipėri, bashkėpunimi KEIT® – Top Channel, ka bėrė tė mundur realizimin e njė seriali shumė interesant dhe tė larmishėm mbi kirurgjinė estetike. Personalisht dhe nė emėr tė stafit tonė, dėshiroj tė falenderoj pėr punėn e madhe dhe pėrkushtimin nė realizimin e kėtij emisioni, autoren, gazetarėt, regjizorėt, montazhieren, operatorėt, prezantuesen dhe tė gjithė ata qė kanė dhėnė kontributin e tyre. Njė falenderim i veēantė u dedikoj tė gjithė kandidatėve tė kėtij seriali, tė cilėt jo vetėm qė na dhanė besimin pėr realizimin e ėndrrės sė tyre, por me pėrkushtim dhe durim kanė dhuruar njė ndihmė tė ēmuar pėr arritjen e kėtij seriali tėrheqės i cili trasmetohet nė kuadrin e Pasdite nė Top Channel.
Kėtu do tė gjeni tė gjitha seritė e emisionit tonė.
Ju urojmė shikim tė kėndshėm
Dr. Shk. Skerdilajd Faria

Serialet nė Top Channel viti 2013


Promo, Serial i kirurgjisė estetike, klinika KEIT nė Pasdite nė Top Channel
Klodiana Bulku - rimodelim i barkut, Pasdite nė Top Channel, 2 tetor 2012
Irisa Pojaku - rimodelim i veshėve, Pasdite nė Top CHannel, 16 tetor 2012
Elvira Brahimasi - liposucioni (liposkupltura), Pasdite nė Top Channel, 20 nėntor 2012
Imelda Hoxha - zmadhimi i gjoksit, Pasdite nė Top Channel, 11 dhjetor 2012
Ornela Toshkollari - rimodelim i hundės, Pasdite nė Top CHannel, 30 tetor 2012
Alma Xifaj - rimodelim i qepallave, qeskave tė syve, Pasdite nė Top CHannel, 8 janar 2013
Adela Metaj - rimodelim i barkut, Pasdite nė Top Channel, 22 janar 2013
Anisa Hysa - liposucioni (liposkulptura), Pasdite nė Top Channel, 5 Shkurt 2013
Klodjana Osmani - ngritja e gjoksit, Pasdite nė Top Channel, 19 Shkurt 2013
Ditmar Toēi - rimodelim i veshėve, Pasdite nė Top Channel, 5 mars 2013
Jorida Ibrahimi - liposucioni, lifting i gjoksit, blefaroplastika, Pasdite nė TCH, 19 mars 2013

Serialet nė Top Channel viti 2014


Aferdita Kryemadhi - rimodelim i hundes Pasdite ne Top Channel, 14 janar 2014
Emilia Ēeliku - rimodelim i veshėve, Pasdite nė Top Channel, 28 janar 2014
Megi Gjongecaj - liposucioni (liposkulptura), Pasdite ne Top Channel, 11 shkurt 2014
Nuriana Myrto - zmadhim i gjoksit, Pasdite ne Top Channel, 25 shkurt 2014
Romir Beltoja - depilimi permanent, Pasdite ne Top Channel, 11 mars 2014
Bukurie Balilaj - lifting total i fytyres, Pasdite ne Top Channel, 25 mars 2014
Ilirjan Gerdani - rimodelim i qepallave, qeskave te syve, Pasdite ne Top Channel, 8 prill 2014
Sonila Shkupolli - liposucion, zvogelim dhe lifting i gjoksit, rimodelim i barkut, Pasdite nė Top Ch
Behamir Bushati - rimodelim i hundės, Pasdite nė Top Channel, 6 maj 2014
Bledar Ajazi - trapianti (mbjellja) i flokėve, Pasdite nė Top Channel, 20 maj 2014
Shorteu 100,000 fans KEIT - Albania nė facebook, Pasdite nė Top Channel, 3 qershor 2014

Serialet nė Top Channel viti 2015


Trajtimi PRP - Pasdite nė TCH, 17 Shkurt 2015
Trajtimi i rrudhave me botox - Pasdite nė TCH, 24 Shkurt 2015
Peeling kimik (White peel) - Pasdite ne TCH, 3 Mars 2015
Depilimi permanent - Pasdite ne TCH, 10 Mars 2015
Fryrja e buzėve me acid hialuronik - Pasdite nė Top Channel, 17 mars 2015
Eleminimi i tatuazheve - Pasdite nė Top Channel, 24 mars 2015
Protezat e gjoksit dhe trajtimi i fytyrės me glukozamina
Trajtimi PRP pėr flokėt - Pasdite nė Top Channel, 7 Prill 2015
Abdominoplastika dhe tonifikimi i lėkurės me radiofrekuencė
Trajtimet e fytyrės - Pasdite nė TCH, 21 Prill 2015
Gjinekomastia dhe eleminimi i tatuazheve - Pasdite nė Top Channel, 28 prill 2015
Lipoapoptoza dhe emulsiolipoliza - Pasdite nė Top Channel, 5 maj 2015
Trajtimi i kapilarėve dhe operacioni i lifting tė fytyrės dhe blefaroplastikės - Pasdite nė Top Chan
Lifting me fije tė absorbueshme - Pasdite nė TCH, 19 Maj 2015
Fryrja e mollzave - Pasdite nė Top Channel, 26 Maj 2015
Trajtimi i djersitjes sė tepėrt me botox - Pasdite nė Top Channel, 2 qershor 2015
Lifting i gjoksit - Pasdite nė Top Channel, 9 Qershor 2015
Teknika e mbyllur e rimodelimit tė hundės - Pasdite nė Top Channel, 15 qershor 2015
Rimodelimi i veshėve - Pasdite nė Top Channel, 23 Qershor 2015
Komplikacionet e trajtimeve estetike - Pasdite nė Top Channel, 30 qershor 2015
Rimodelimi i mjekrės - Pasdite nė Top Channel, 14 korrik 2015

Serialet nė Top Channel viti 2016


Borina Voko, zmadhim gjoksi dhe liposucion, Pasdite nė TCH, 12 Janar 2016
Esmiralda Selimi - Rimodelimi i hundės, Pasdite nė Top Channel, 26 janar 2016