Spotet publicitare KEIT®


Tė nderuar miq,
nė kėtė rubrikė do tė gjeni tė gjitha spotet publicitare qė kanė shoqėruar dhe prezantuar KEIT® nė aktivitetin e saj. Ju urojmė shikim tė kėndshėm.