Emocione LIVE


Tė nderuar miq,
Pasi kemi marrė paraprakisht lejen e secilit person pėr xhirimin dhe publikimin e filmimeve, ju ftojmė tė ndiqni atė ēka secili prej tyre ka shprehur lirisht. Stafi ynė falenderon tė gjithė ata qė kanė mbėshtetur besimin e tyre nė profesionalitetin e KEIT® dhe nė veēanti, JU qė pranuat tė shprehni hapur opinionet dhe emocionet TUAJA.